Aktif Bank İnternetten Kredi Başvurusu

Aktif Bank İnternetten Kredi Başvurusu
Sponsor Bağlantılar

Aktif Bank, son yılların en gözde bankalarından biridir. Özelikle kredi notuna önem vermeden sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatı ile çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu bankanın henüz Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunmaz. Bu nedenle dijital bankacılık hizmeti sunmaktadır. N Kolay adını vermiş olduğu dijital bankacılık hizmeti ile Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine kolay kredi alma imkânı sunar. Üstelik almış olduğunuz kredinin geri ödemelerini Vakıfbank ve Akbank şubelerinin ATM’lerinden yapmanıza imkân verir. PTT şubelerinden de kredi geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank internetten kredi başvurusu ve kredi özellikleri hakkında detaylı bilgi sunalım;

Aktif Bank internetten kredi başvurusu nasıl yapılır?

Sponsor Bağlantılar

Acil nakit ihtiyaçlarınız için en kolay kredi alma çözümlerini sunan Aktif Bank, kredi başvurunuzu internet üzerinden saniyeler içinde alabilmektedir. Bunun için Nkolay internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Ana sayfada bulunan “Hemen Başvur” kısmına tıkladığınızda yeni bir sayfa açılır. Bu sayfadan kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirmeniz sağlanır. Kredi başvurunuzu aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

 • Aktif bank müşterisiyseniz, ekranda yer alan kısma ihtiyacınız olan para tutarını girin. Ardından kredi onayınız için kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresi gibi bilgiler istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra krediniz onaylanır. Kredi sözleşmelerinizi hemen ekrandan onaylayabilir ve paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Passolig banka kartınız varsa, yine yukarıdaki adımları takip ederek hemen kredi başvurunuzu yapabilir ve paranızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan krediyi, 5 dakikada hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Passolig ön ödemeli kartınız varsa kısa başvuru formunu doldurmanız gerekir. Bu formda yine kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgileri istenir. Bu formu doldurduktan sonra kredi başvurunuz onaylanır. 7-10 iş günü içinde ikamet ettiğiniz adresinize kurye ile evraklarınız teslim edilir. Kurye ile gelen evrakları imzaladıktan sonra hemen kredinizi alabilirsiniz.
 • Aktif Bank müşterisi değilseniz yeni müşteri olmak ve kredi başvurunuzu yapmak için de kısa başvuru formunu doldurmanız gerekir. Krediniz onaylandıktan sonra kurye ile evraklarınız teslim edilir. Evraklarınızı imzaladığınız gün paranız hesabınıza aktarılır.

Aktif Bank internetten kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır ve 5 dakika içinde kredinizi hesabınıza aktarmanız mümkündür. Kredi notunuzu dert etmeden bu bankadan kredi almak için 3 adımda başvuru yapabilirsiniz. Hafta sonu da dahil olmak üzere paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Aktif Bank internetten verilen kredi özellikleri nelerdir?

Aktif Banktan kredi kullanabilmek için aylık düzenli bir gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin düzenli olarak yatıyor olması gerekir. Bu koşulları sağladığınızda, hemen krediye başvuru yapabilir ve hafta sonu olsa bile paranızı alabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

 • Bu krediye 2.000 liradan 30.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.
 • Kredinin faiz oranı sigorta yaptırıp yaptırmamanıza ve kredi notunuza göre değişmektedir. Buna göre aylık faiz oranları %2,49’dan başlar ve %2,79’a kadar yükselebilir.
 • Bu krediden dosya masrafı alınmaktadır.

Aktif Bank internetten kredi örnek ödeme planları;

Aktif Bank internetten kredi başvurusu yapmak istediğiniz tutar 2.500 liraysa ve kredi vadesini 60 ay olarak belirlerseniz, kredi notunuz da yüksek olduğunda bu kredi için aylık %2,49 faiz oranından faydalanabilirsiniz. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 90,10 lira olur.

Bu bankadan 30.000 lirayı 60 ay vade ile çekmek istediğinizde bu kredinin faiz oranı %2,79 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 1.166,06 liradır. Bu krediden 150 lira tahsis ücreti masrafı alınacaktır.

Sponsor Bağlantılar

Aktif Bank internetten kredi alma koşulları nelerdir?

Aktif Bank internetten kredi, bu bankanın müşterisi olan ya da olmayan herkes için sunulur. Bu kredinin en önemli özelliği kredi notuna bakılmadan verilmesidir. Aynı zamanda evrak ya da kefil gibi belgeler ya da teminatlar istenmez. Bu krediye imzasız ve belgesiz olarak dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Bu krediyi alabilmek için Aktif Bank’ın istediği bazı şartları taşımanız gerekir. Bu şartlar şöyledir;

 • Aktif Bank, kredi vermeden önce kimlik numaranızdan hizmet dökümü belgenizi sorgular. Bu belgeye göre son üç aylık sigorta primleriniz ödendiyse, kredinizi alabilirsiniz.
 • Bu krediyi alabilmek için istenen bir başka şart da geri ödemelerini yapabilmenizdir. Bu nedenle aylık sabit ve düzenli gelir elde edip etmediğiniz sorgulanır.
 • Kredi notu kredi verirken önemli bir etken değildir ancak alacağınız kredinin faiz oranı üzerinde etkilidir. Bu nedenle kredinizi düşük faiz oranıyla almak istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekir.
 • Aktif Bank kredisine başvurmadan önce aylık gelirinizin yeterli olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü kanunlara göre tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızın ödemelerinin aylık gelirinizin yarısını aşmamış olması gerekir.

Aktif Bank internetten kredi için web sitesinden nasıl başvuru yapılır?

Aktif Bank’ın bu avantajlı kredisine banka müşterisi olmasanız bile başvuru yapabileceğiniz bir yöntem, web sitesindeki başvuru formudur. Bu formu kullanarak saniyeler içinde başvurunuzu tamamlayabilir ve kredinizi hemen alabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz başvurunuz onayladıktan sonra banka yetkileri tarafından ziyaret edilirsiniz. Gerekli işlemler adresinizde yapılır ve evraklarınız teslim edilir. Aynı gün krediniz de hesabınıza aktarılır. Bu başvuruyu yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

• Başvuru formuna ulaşmak için https://www.nkolaykredi.com.tr/anasayfa?utm_source=aktifbank&utm_medium=inads&utm_campaign=sayfaici adresini tıklayın.
• Karşınıza çılan sayfadaki bölüme almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girin.
• Ardından “paranı hemen al” kısmına tıklayın.
• Yeni gelen sayfada cep telefonu ve kimlik numarası bilgileriniz istenir. Bunlarla birlikte e-posta adresinizi de girmeniz gerekir.
• Altta yer alan kutucukları da işaretledikten sonra “kredimi hazırla” kısmına tıklayın.
Başvurunuz bu sayede tamamlanmış olur ve hemen incelemeye alınır. Kredi notunuza özel faiz oranı ile birlikte kredinizi almak için dilerseniz en yakın Aktif Bank şubesine gidebilir dilerseniz de evraklarınızın adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Aktif Bank SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Aktif Bank SMS ile kredi sunan bankalardan en çok tercih edilenidir. Çünkü SMS kredi adı altında özel bir kredi sunmaktadır. Bu krediye hemen sahip olmak için yalnızca cep telefonunuzdan mesaj atmanız yeterlidir. Cep telefonunuza KREDİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına gönderebilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şubelerde saatlerce sıra beklemeden, sayfalarca evrak imzalama ve evrak telsim etme gibi dertleriniz olmadan alabileceğiniz bu krediyi 40.000 liraya kadar kullanabilirsiniz. En az kullanabileceğiniz kredi limiti ise 2.000 liradır. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,39’dan başlar ve kredi notunuza göre değişir.

En fazla uygulanan faiz oranı ise %1,89’dur. Ayrıca bu krediyi en fazla 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Aktif Bank SMS kredisinden, kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı tahsil edilir.
Bu bankadan 36 ay vade ile 40.000 lira kredi kullandığınızda, aylık faiz oranınız %1,89 olarak ele alınırsa, ödeyeceğiniz aylık kredi taksitiniz 1.637,65 lira olur. Bu krediden 210 lira tahsis ücreti alınır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir