Akbank Kredi Kartınız Ayağınıza Kadar Gelsin

Akbank Kredi Kartınız Ayağınıza Kadar Gelsin
Sponsor Bağlantılar

Akbank, müşterilerine sunduğu kredi kartı ve sağladığı avantajlarla en çok tercih edilen bankalardan biridir. Üç çeşit farklı özelliklere sahip kredi kartı bulunmaktadır. Axes, Wings, Free. Üç kartta da değişik kampanyalar mevcuttur. Banka şubelerine giderek veya internet sitesi üzerinden en uygun kampanyayı seçebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Bu kampanyalarda kısaca bahsetmek gerekirse;

Petrol ofisinden 4 defa 125 TL tutarında yakıt alın. 40 TL chip para kazanın.

Sponsor Bağlantılar

Motorlu taşıtlar verginiz axess ile öderseniz hem 2 taksit avantajından yararlanırsınız hem de 15 TL chip para kazanabilirsiniz.

Eğer üniversite öğrencisiysen axess karta başvuru yapıp 50 TL chip para hemen hesabınıza yüklensin.

Üniversite öğrencilerine özel market alışverişlerinde 5 TL chip para hediye.

Sponsor Bağlantılar

Watsons mağazalarında 75 TL’lik alışverişlerinizde 15 TL chip para yüklenecektir.

Kazanılan chip paralar iki gün içinde kartınıza yüklenecektir.

Kazanılan chip paraların kullanım süresi 7 gündür.

Eğer kredi kartınızı iptal ettirmişseniz chip paralarda iptal olacaktır.

BEYMEN ve ALTINYILDIZ mağazalarında Axess kredi kartına özel indirimler mevcuttur.

Bu ve buna benzer birçok Axess kredi kartı kampanyalarına Akbank internet sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca onaylanan Akbank kredi kartınız ayağınıza kadar kurye aracılığı ulaştırılacaktır.

Bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız;

 http://Webapp.Akbank.com/Direkt-kredi kartı/entrypoint.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Akbank kredi kartına başvuru nasıl yapılır?

Akbank internet sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Axess kredi kartı başvuru formunu TC numaranızı, telefon numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp bankaya göndermeniz yeterli olacaktır. Böylece kredi kartınız onaylandıktan sonra Akbank telefon şubesi sizinle iletişime geçecektir.

Akbank kredi kartı başvurunuz banka kriterine göre değerlendirilip onay süreleri ve kime kredi verilip verilmeyeceği müşteriden müşteriye değişiklik göstermektedir. Gerekli görüldüğünde kartınızı şubeye gelerek almanız istenebilir. Fakat genellikle kartınızı şubeye gitmenize gerek kalmadan adresinize teslimi yapılmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Olanlar İçin Yapılan En son Yapılan Kampanyalar

Eğer Axess ve Wings kredi kartınız varsa market ve akaryakıt ihtiyaçlarınızda 150 TL’lik alışveriş karşılığında %20 chip para ayda 150 TL para kazanma şansınız bulunmaktadır.

Kampanya 5 Mart-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yeni Axess ve Wings kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.

1 Mart tarihi öncesi kart almış ve 1 Marttan sonra bu kartı iptal ettirmişseniz kampanyadan yararlanma imkânınız yoktur.

Kampanyaya Free, Axess öğrenci, ticari kart, ek kart ve sanal kart sahibi olanlar yararlanamayacaktır.

Axess, Wings kredi kartı alan müşterilerin bu kartlara bağlı çıkardıkları ek kart sahipleri de bu kampanyalardan yararlanma imkânına sahiptirler.

Kampanya sadece akaryakıt ve market alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Axess ve Wings kredi kartı onaylananların ilk harcamadan önce ILK yazıp 4562’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.

Akbank kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Akbank Kredi Kartının Genel Özellikleri

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda 48 aya varan taksitlerle anında kredi.

Okul masrafı, aidat, kira gibi tüm ödemelerinizi kredi kartı ile havale/EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Tek bir SMS ile krediniz anında cebinizde olacaktır.

Yaptığınız alışverişlerde önce peşin alıp sonra taksitlendirme yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. Şimdi alıp istediğiniz zaman ödeyin.

Ayrıca diğer bankalarınıza olan borçlarınızı Akbank taksitli borç transferi ile uygun faiz oranlarıyla Akbank kredi kartına aktarıp 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Başvuru yaptığınız Akbank kredi kartı kurye aracılığı ile adresinize teslim edilecektir.

En kolay kredi kartı olma özelliğini taşıyan Akbank kredi kartı sayesinde hayatınız kolaylaşacak.

Akbank kredi kartı almak için koşullar nelerdir?

Akbank, Türkiye’deki kurumsal bankalardan biridir. Bu nedenle müşterilerine kurumsal hizmet sunmaktadır. Bu bankadan kredi kartı almak kolay değildir. Akbank kredi kartı alabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Bu bankayla çalışmanız halinde, oldukça kolay şekilde kredi kartınızı alabilirsiniz.

Bankanın müşterisi değilseniz kredi kartını alabilmek için aylık düzenli bir gelirinizin olması ve adınıza sigorta primi ödenmiş olması gerekir. Bankaya kredi kartı için başvuru yaptığınızda bu kriterler, sistem üzerinden araştırılır. E-devlet üzerinden hizmet dökümü belgeniz sorgulanır ve adınıza son 6 aylık sigorta primi yatırılıp yatırılmadığına bakılır. Findeks üzerinden de kredi notu sorgulananız yapılır. Eğer kredi notunuz yeteri kadar yüksekse yani 1500 ve üzerindeyse, Akbank’tan kredi kartı alabilirsiniz.

Akbank kredi kartı, müşterilerine özel avantajlar ile farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Bu bankadan farklı kredi kartları için farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Örneğin bir kredi kartı daha çok alışveriş puanı kazandırırken bir diğer kredi kartı daha fazla mil puan kazandırabilir. Size en uygun olan kredi kartı çeşidini belirlemek için bankanın müşteri temsilcilerinden yardım isteyebilirsiniz. Harcamalarınızla ve gelirinizle doğru orantılı olarak size en uygun kart çeşidi belirlenecektir. Kendinize en uygun kredi kartını belirleyebilmek için bankanın internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan çeşitli sorulara uygun cevabı vererek, size en uygun kredi kartı çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Akbank kredi kartı çeşitleri nelerdir?

Akbank kredi kartı çeşitleri Axess, Wing ve Free kart şeklindedir. Axess, dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, seçkin markaların sunmuş olduğu indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabileceğiniz ve taksitli ödeme seçeneğini kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Wings kart, seyahat etmeyi seven ve işi ya da okulu gereği uçakla, yıl içinde birden fazla kez seyahat eden müşteriler için sunulan kredi kartı türüdür. Uçakla yapacağınız seyahatlerinizden ekstra mil puan kazanmak ve kazandığınız bu puanlar bedava uçak bileti satın almak için bu kartınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, havalimanlarında Wings kart sahiplerine özel olan localarda ücretsiz şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Free kart, Akbank’ın özgürlük kartıdır. Bu kartla yapacağınız alışverişlerinizden bol bol chip para kazanabilir, yüzlerce mağazada taksit yaptırma avantajından yararlanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılma özgürlüğü elde edebilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akbank kredi kartına hemen sahip olmak için yukarıdaki koşulları taşıyor olmanız gerekir. Eğer bankanın istediği şartlara sahipseniz, banka müşterisi olmasanız bile kart başvurunuz hemen alınır ve en kısa süre içinde onaylanır. Onaylanan kartınız da adresinize gönderilir. Bu kredi kartına sahip olmak için SMS bankacılığından, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, ATM’lerden, telefon bankacılığından ya da banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

Anında kredi kartı başvurusu için Akbank web sitesi nasıl kullanılır?

Banka müşterisi değilseniz ya da bu bankada hesabınız varsa, hemen https://www.akbank.com/basvuru/Kredi-Karti/EntryPoint.aspx adresine tıklayarak kart başvurunuzu saniyeler içinde yapabilirsiniz. Karşınıza açılan sayfada yer alan cep telefonu, kimlik numarası, aylık gelir ve ekrandaki güvenlik kodu gibi bilgileri girmeniz ve alttaki kutucuğu işaretlemeniz halinde, kart başvurunuz hemen alınır, aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kartınız hemen adresinize gönderilir. Başvurunuz olumlu olursa, banka yetkilileri tarafından aranırsınız. Adres ve çalışma gibi kişisel bilgileriniz alındıktan sonra kartınız adresinize gönderilecektir. Bu nedenle bu bilgilerin doğrulanmasını sağlamanız gerekir.

Akbank 1e1 kart;

Akbank 1e1 kart hem alışveriş yapabileceğiniz hem de alışverişlerinizden ekstra Chip para ile birlikte indirim kazanabileceğiniz bir karttır. Bu kredi kartı özel nakit çekim limitlerine sahiptir. Bu sayede, para ihtiyacınızı da karşılar ve kolayca alışveriş yapmanıza olanak tanır. Akbank 1e1 kart özellikleri şöyledir;

• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak Axess üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir ve bu alıverişlerinizden bedava Chip para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu paraları dilediğiniz üye iş yerinde bedavaya harcayabilirsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak anlaşmalı olan markalardan yapacağınız alıverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz indirim tutarı iki gün içinde Akbank 1e1 kartınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza aktarılır. Bu sayede hem hesabınızı bilerek harcama yaparsınız hem de alışverişlerinizden indirim kazanarak bütçenizi rahatlatırsınız.
• Akbank 1e1 kartınızdan internet alışverişi de yapabilirsiniz üstelik alışverişlerinizi 3D secure güvenliği ile yaparsınız. Alışveriş yaparken cep telefonunuza gelen SMS ile doğrulama kodu girersiniz ve güvenli ödeme gerçekleştirirsiniz. Bu sayede kartınızdan, sizin dışınızda kimse harcama yapamaz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak BKM iş yerlerinden, tek kullanımlık şifre ile güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak Pos Para alabilirsiniz. Herhangi bir ATM’ye gitmeye gerek kalmadan, Axess üye iş yerlerinden 10 ve katları tutarında nakit para çekimi yaparsınız ve bu işlem için hiçbir ücret ödemezsiniz.
• Akbank 1e1 kartınızı kullanarak yurt dışında da alışveriş yapabilir, dilediğiniz bankanın ATM’sine giderek para çekimi yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir