Akbank Hızlı İhtiyaç Kredisi

Akbank Hızlı İhtiyaç Kredisi
Sponsor Bağlantılar

Eğer Akbankl’lı iseniz neler mi yapabilirsiniz? Paranızı mı değerlendirmek istiyorsunuz, ödeme transfer mi yapmak istiyorsunuz, kredi kartı mı almak istiyorsunuz, serbest hesap başvurusu mu yapmak istiyorsunuz, kredi mi çekmek istiyorsunuz. Bunları yapmak için Akbank’lı olmanız yeterli. Şimdi yapmanız gereken Akbank şubelerine gitmek, eğer vaktiniz yoksa internet şubesini ziyaret ederek Akbank’ın bütün ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Her dönem değişik kampanyalarla müşterilerini düşünen Akbank şu anda Akbank hızlı ihtiyaç kredisi ile sizin bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Kredi çekmenin en kolay, en avantajlı, en karlı yolu Akbank’tan kredi çekmekten çeker. Akbank hızlı ihtiyaç kredisi ile hiç zaman kaybetmeden istediğiniz nakit paraya anında kavuşun. Eğer borcunuz varsa borçlarınız kapatın, acil bir ihtiyacınız varsa hemen ihtiyaçlarınızı yoğunlaşıp Akbank’ın avantajlarla yüklü Akbank hızlı kredinin tadını çıkartın.

Akbank hızlı ihtiyaç kredisini nasıl çekebilirim?

Akbank hızlı kredi ile şubeye hiç gitmeden, internet üzerinden, mobil bankacılık aracılığı ile ya da telefon bankacılığını kullanarak Akbank hızlı ihtiyaç kredisine TC kimlik numaranızı yazarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan hemen sonra hesabınıza yatırılıyor. Böylece hiç zaman kaybetmeden istediğiniz tutara sahip oluyorsunuz.

Sponsor Bağlantılar

Akbank hızlı ihtiyaç kredisi almak için, eğer telefon bankacılığı ile başvuru yapacaksanız 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaraları arayarak kredi başvurunuzu müşteri hizmetleri yardımıyla yapabilirsiniz.

Akbank hızlı ihtiyaç kredisine başvuru yaparken vade sayısını siz belirleyebiliyorsunuz. Bütün bu kolaylıkların yanında en uygun faiz oranlarıyla bütçenizi zorlamadan kendinizin belirlediği aylık taksitlerinizi ödeme imkânına kavuşuyorsunuz.

Çektiğiniz kredinin gidişatını internet üzerinden takip edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarını, faiz oranını, toplam ne kadar ödeme yapılmış, ne kadar borcunuzun kaldığını hepsini şubeye gitmeden bir tuşla öğrenebilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Akbank ihtiyaç kredisi için başvuru koşulları nelerdir?

*Kredi çekmek için yaşınız 18 yaşından küçük olmamalı.

*İstihbarat yapıldığında bir olumsuzla karşılaşılmamalıdır.

Gereken belgeler ise;

*Kimlik kartınız

*Pasaport

*son döneme ait elektrik, su, doğalgaz faturalarınızdan birini getirmeniz gerekmektedir. Adres bilgileriniz böylece teyit edilecektir.

*Fatura temin edemiyorsak son bir aya ait ikametgâh belgesi gerekmektedir.

*Gelir belgesi gerekiyor. Fakat istenen bu gelir belgesi kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, ücretli çalışan iseniz SGK hizmet dökümü, maaş bordrosu.

Kamuda çalışan ise kamu güncel olan çalışma belgesi.

Emekli iseniz emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi ya da emekli cüzdanı gerekmektedir.

Serbest çalışan iseniz son yıla ait vergi levhası, işletme hesap dökümü, oda kayıt belgesi

Çalışan vadeli hesabı varsa faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.

Bu belgeleri getirdikten sonra, sicilinizde bozuk değilse krediniz mutlaka onaylanmaktadır.

Krediniz başvuru yaptıktan sonra eğer koşullarınızda bir terslik yoksa 1 ya da 2 iş günü içerisinde size bilgi verilmektedir.

Akbank hızlı ihtiyaç kredisinde başvuru sonucu gün içerisinde de sonuçlanabilir.

Kredi başvurularında kefil zorunlu değildir. Siciliniz değerlendirildikten sonra krediyi çekmek istediğiniz bankaya ve diğer bankalara ödemenizi düzenli yapmışsanız kredi kartı ödemelerinizi zamanında ödemişseniz bir sorun yaşamazsınız. Fakat bu saydığımız durumlardan birinde herhangi bir sorun yaşamışsanız kefil talep edilmektedir.

Aylık kredi taksit ödemelerinizi kredinize bağlı tüm bağlı hesaptan tüm Akbank ATM’lerinden yatırabilirsiniz. Ya da kredinizi yatıracağınız bir hesap oluşturup her ay kredi taksit tutarınızı bu hesaba yatırıp banka tarafından otomatik olarak çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca aylık taksitlerinizi ödemede, esnek ödeme planı da uygulanmaktadır. Bunlar artan ödemeli, ödemesiz dönemli olarak farklılıklar göstermektedir.

Akbank hızlı ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Akbank hızlı ihtiyaç kredisi, Akbank Direkt kredi olarak da anılmaktadır. Akbank müşterisi olan ya da olmayan herkes, web sitesinde bulunan başvuru formunu kullanarak hemen başvuru yapabilmekte ve onaylanan kredilerini banka şubesine gitmeye gerek kalmadan alabilmektedir. Bu kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

  • Bu krediyi, kefilsiz ve gelir belgesiz olarak hemen alanız mümkündür.
  • Krediniz için Direkt kanallarından yani mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından başvuru yaptığınızda, avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.
  • Bu krediyi sigortalı ve sigortasız olarak alma imkanınız bulunmaktadır. Sigortalı olarak aldığınız kredinin faiz oranı daha düşük olurken sigortasız olarak alacağınız kredinin faiz oranı daha yüksek olacaktır.
  • Akbank direkt krediyi 1.000 liradan 40.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için alabilirsiniz.
  • Kredi başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanan kredinizi yine 7/24 hesabınız aktararak kullanamaya başlayabilirsiniz.
  • Bu krediden hayat sigortası yaptığınızda, bu sigortanın masrafı ve dosya masrafı tahsil edilir. Alınacak olan dosya masrafı ise kredi tutarının binde 5,25’i kadar olur.
  • Kredinizi dilerseniz 3 aydan 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Ayrıca 3 ay erteleme özelliğinden de faydalanabilir ve ilk 3 taksitini öteleyebilirsiniz.

Akbank hızlı ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank hızlı ihtiyaç kredisine hemen sahip olmak için birden fazla kanalı kullanabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz Akbank’ın web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler başvuru için mobil bankacılık, internet bankacılığı, çağrı merkezi, ATM’ler gibi kanalları kullanabilirler. ATM kanalıyla banka müşterisi olmayan kişiler de başvuru yapabilirler. Dilerseniz kredi için banka şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank hızı ihtiyaç kredisi başvurusu için başvuru formuna nasıl ulaşılır?

Akbank’ın kredisine hemen başvuru yapmak ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilmek için başvurularınızı web sitesinden yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan kişiler başvuru formu sayesinde saniyeler içinde başvur yapabilirler. Başvurunuz onaylandıktan banka temsilcileri tarafından aranırsınız ve eksik kalan bilgileriniz istenir. Ardından kredinizi hemen alabilirsiniz. Bu başvuru için;

• İlk olarak https://www.akbank.com/basvuru/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx adresine tıklayarak başvuru formuna ulaşmanız gerekir.
• Ardından sizden istenen cep telefonu, kimlik numarası ve ekrandaki güvenli kodu bilgilerini girerek “hemen başvur” kısmına tıklamalısınız. Bu işlemden sora başvurunuz tamamlanmış olur.
Akbank hızı kredi için banka müşterisi olmasanız bile hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi ile 40.000 TL’ye Kadar Anında Kredi;

Akbank Direkt kredi, acil nakit ihtiyacınız olduğunda hemen kullanabileceğiniz, nerede olursanız olun hemen başvuru yapabileceğiniz, 7/24 acil kredi olarak kullandırılmaktadır. Akbank bu kampanyası ile banka müşterisi olan kişilere internet ve mobil şubeden, banka müşterisi olmayanlara ise çağrı merkezinden yardımcı olmaktadır.

Banka müşterisi değilseniz banka şubelerinden de başvuru yapabilir ve kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 40.000 liraya kadar kullanabileceğiniz bu krediyi imzasız, kefilsiz ve belgesiz olarak almanız mümkündür.

Akbank Direkt kredi ayık faiz oranları alacağınız kredi tutarına, kredi vadesine ve kredi notuna göre değişmektedir. Bu kredi en fazla 100.000 liraya kadar ve 36 ay vadeye kadar verilir. Akbank Direkt kredi ile 40.000 liraya kadar anında kredi aldıktan sonra ne kadar ödeyeceğinizi önceden hesaplayabilmek için bankanın hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt krediyi 40.000 lira tutarında ve 36 ay vadede kullanmak istediğinizde aylık faiz oranınız %1,77 olur. Bu orana göre aylık taksit tutarınız 1.600,74 lira olarak hesaplanır. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı 57.836,64 lira olur. Kredi için toplam maliyet oranı ise yıllık olarak %29,1884 olarak hesaplanır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir