Aidatsız Enpara Kredi Kartı

Aidatsız Enpara Kredi Kartı
Sponsor Bağlantılar

Enpara, Finansbank’ın dijital bankacılık hizmetidir. Şubesiz bankacılık olarak da adlandırılan bu hizmet sayesinde insanlar kolayca kredi çekebilir, kredi kartı alabilir, vadeli veya vadesiz mevduat hesabı açabilir ve yüksek mevduat faiz oranlarından yaralanabilir. Ayrıca bu dijital bankacılık hizmetinin sunmuş olduğu çok fazla olanak vardır. Ücretsiz havale ya da EFT yapma imkânı, aidatsız kredi kartı, çeşitli yerlerde ekstra indirimler, düşük faizli kredi oranları ve çok daha fazlası için Enpara.com müşterisi olmanız yeterlidir. Sizlere aidatsız Enpara kredi kartı hakkında detaylı bilgi sunalım;

Aidatsız enpara kredi kartı özellikler nelerdir;

Sponsor Bağlantılar

Enpara.com, şubesiz bankacılık olduğu için tüm bankacılık giderlerinden muaftır. Bu giderlerini müşterilerine yüksek faiz oranı ve ekstra indirimler sunmak amacıyla kullanmaktadır. Bu nedenle tüm bankacılık ürünleri oldukça avantajlıdır. Kredi kartlarından ömür boyu aidat almayan bu banka 03.31.2019 tarihine kadar kart başvurusu yapanlara da 2 yıl boyunca kart aidatı ödeme sözü vermiştir. Aidatsız enpara kredi kartı genel özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Enpara.com üzerinden alabileceğiniz bu kredi kartından alışveriş, ödeme ve nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartınızla, Finansbank’ın anlaşmalı olduğu üye işyerlerinden yapacağınız alışverişleriniz için ekstra taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartınızdan her ay 1.000 liraya kadar olan 3 harcamanızı peşin olarak yaptıysanız, faiz ya da başka ücret ödemeden taksitlendirme imkânına sahip olursunuz.
 • Enpara kredi kartına öğrencilerin de başvurması mümkündür. Ancak bu başvuru sırasında öğrenci kimlik formunun, başvuru formuna eklenmesi gerekir.
 • Bu kredi kartı başvurularının olumlu sonuçlanması için mevcut kartlarınızı düzeni olarak ödüyor olmanız ve aylık düzenli bir gelirinizin olması gerekir.
 • Bu kredi kartından fatura, cep telefonunuza TL yükleme ve motorlu taşıtlar vergisi ödeme gibi işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.
 • Acil nakit ihtiyaçlarınız için bu kredi kartından taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik bu işlemi yurt içinde ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden yapabilirsin.
 • Bu kredi kartı ile temassız ödeme yapmanız da mümkündür. 90 lira ve altındaki ödemeleriniz için temassız işlem özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı sayesinde, Finansbank ATM’lerini kullanarak, bankamatik kartınız ile yapabildiğiniz tüm işlemleri yapma imkanına sahip olursunuz.
 • Bu kredi kartından ekstra puan verilmez ve mil kazanma gibi imkânlar sunulmaz. Ancak çok sayıda iş yerinden çeşitli indirimler sunulmaktadır. Ayrıca bu karta bağlı olarak bir ek kart uygulaması da sunulmaz.
 • Bu kredi kartına sahipseniz ve 2019 yılının ilk 4 ayında en az 3 kez ayın enparalısı olduysanız, size özel faiz oranları ve 3 ay erteleme özelliği bulunan Teşekkürler Kredisinden de faydalanabilirsiniz. Bu krediniz faiz oranları normal krediye göre oldukça düşüktür ve 3 ay erteleme özelliği bulunur.

Aidatsız enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Aidatsız enpara kredi kartı sahibi olmak için Enpara.com üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğer henüz enpara müşterisi değilseniz internet sitesine bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Kart başvurunuz olumlu sonuçlandığında, banka temsilcileri adresinize kadar gelerek kredi kartınızı teslim eder. Ayrıca hesap açma işlemlerinizi yapar ve gerekli imzaları alır. Bu sayede oturduğunuz yerden enpara müşterisi olabilirsiniz. Bu işlemler tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Enpara.com müşterisiyseniz kredi kartına başvuru yapmak için internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Bankanın, hesabınızı açarken size vermiş olduğu şifre ile internet bankacılığına ya da mobil uygulamaya giriş yaparak, başvur yapabilirsiniz. Buradan yapmış olduğunuz başvurular, aynı gün içinde sonuçlanır ve kredi kartınız hemen adresinize postalanır.

Sponsor Bağlantılar

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Adresimiz: Emre Karsan Caddesi, No:50. Sk., 34096 Altındağ/ANKARA Türkiye Tel: +90 850 555 21 55 Fax: +90 850 555 21 55 info@anindabankakredisi.com destek@anindabankakredisi.com Bize Ulaşın: bilgi@anindabankakredisi.com